fbpx

OFERTA DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

17.000
Biegłych Sądowych w Polsce
49.000
Zleceniodawców w Polsce
168.000
Zleceń Rocznie w Polsce
11.000
Tłumaczy Przysięgłych w Polsce


Dlaczego warto zarejestrować się w Serwisie?

Ogólnopolska Lista Biegłych Sądowych powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu usługę. Jest technologiczną odpowiedzią na rosnące potrzeby w zakresie błyskawicznego kojarzenia środowiska eksperckiego z Instytucjami oraz podmiotami prywatnymi w celu realizacji potrzeb doradczych i opiniotwórczych. Dziś już nie ma potrzeby dzwonić każdorazowo do Biegłych Sądowych z pytaniem czy podejmą się realizacji opinii sądowej. Wystarczy opublikować podstawowe /zanonimizowane / informacje dotyczące zlecenia i spokojnie czekać na dziesiątki ofert z całej Polski .

Ogólnopolska Baza Zleceń

Największa ogólnopolska baza zleceń dla Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w oparciu o kategorie, dziedziny nauki, województwa czy miasta.

Szybkość realizacji

W przeciągu kilku chwil od publikacji zlecenie pojawia się na Twoim profilu i możesz złożyć na nie swoją ofertę oraz ustalić szczegóły ze zleceniodawcą.

Oszczędność czasu

Nie tracisz cennego czasu na ciągłe rozmowy telefoniczne i wyceny zapytań o opinię. Wszystko odbywa się poprzez panel użytkownika, w którym możesz określić swoje warunki realizacji zleceń wraz z cennikiem.


Oferujemy Państwu możliwość rejestracji na największej liście Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w Polsce. Lista wraz z funkcjonalnym integratorem e-zleceń już teraz zmienia sposób wyceny i realizacji opinii sądowych i ekspertyz oraz tłumaczeń przysięgłych.

UWAGA: Serwis jest przeznaczony głównie dla osób z aktualnymi uprawnieniami Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych wpisanych na stosowne listy Sądów Okręgowych. Sama rejestracja w serwisie oraz wykupienie usługi nie jest jednoznaczne z uruchomieniem przez administratora funkcjonalności panelu użytkownika – po rejestracji i opłaceniu usługi wymagane jest przesłanie aktualnego, czytelnego skanu decyzji Sądu celem weryfikacji tożsamości użytkownika. Użytkownicy zobligowani są do podawania danych oraz oznaczania dziedzin nauki zgodnie z postanowieniem Sądu. Administrator serwisu ma prawo modyfikować nieprawidłowe informacje oraz usuwać użytkowników nie posiadających AKTUALNYCH UPRAWNIEŃ. Sądy Okręgowe oraz stosowne instytucje mają prawo wglądu w wykaz Biegłych i Tłumaczy oraz zgłaszania uwag co do aktualnych uprawnień lub ich utraty przez Ekspertów.

Użytkownicy serwisu zobowiązani są do przestrzegania REGULAMINU serwisu oraz zakazu używania w zleceniach, ofertach czy innej komunikacji za pośrednictwem serwisu danych, adresów innych szczegółów postępowań, których dotyczą opinie sądowe.

 


Aby zarejestrować konto Biegłego Sądowego lub Tłumacza Przysięgłego należy wykonać niżej wymienione czynności:  
  1. Dokonać rejestracji w poniższym panelu (w zakładce “EKSPERT“) wypełniając wszystkie pola formularza zgodnie ze stanem faktycznym przy czym adres może zostać wpisany firmowy bądź można pominąć numer budynku / mieszkania.
  2. Po rejestracji, zostaną Państwo przekierowani do panelu użytkownika i na ekranie pojawi się monit o dodanie skanu dokumentu, który należy dodać z komputera czy urządzenia , na którym dokonywana jest rejestracja.
  3. Następnie należy dokonać wyboru stosownego pakietu subskrypcji i opłacić go poprzez zewnętrzny system płatności, do którego zostaną Państwo automatycznie przekierowani.
  4. Do momentu zaksięgowania płatności oraz przesłania skanu dokumentu zarejestrowane konto ma ograniczoną funkcjonalność i nie musi być widoczne w wyszukiwarce.

Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.
Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.

CENNIK DLA BIEGŁYCH i TŁUMACZY

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!