fbpx

OFERTA DLA TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

17.000
Biegłych Sądowych w Polsce
49.000
Zleceniodawców w Polsce
168.000
Zleceń Rocznie w Polsce
11.000
Tłumaczy Przysięgłych w Polsce


Dlaczego warto zarejestrować się w Serwisie?

Ogólnopolska Lista Biegłych Sądowych powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu usługę. Jest technologiczną odpowiedzią na rosnące potrzeby w zakresie błyskawicznego kojarzenia środowiska eksperckiego z Instytucjami oraz podmiotami prywatnymi w celu realizacji potrzeb doradczych i opiniotwórczych. Dziś już nie ma potrzeby dzwonić każdorazowo do Biegłych Sądowych z pytaniem czy podejmą się realizacji opinii sądowej. Wystarczy opublikować podstawowe /zanonimizowane / informacje dotyczące zlecenia i spokojnie czekać na dziesiątki ofert z całej Polski .

Ogólnopolska Baza Zleceń

Największa ogólnopolska baza zleceń dla Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w oparciu o kategorie, dziedziny nauki, województwa czy miasta.

Szybkość realizacji

W przeciągu kilku chwil od publikacji zlecenie pojawia się na Twoim profilu i możesz złożyć na nie swoją ofertę oraz ustalić szczegóły ze zleceniodawcą.

Oszczędność czasu

Nie tracisz cennego czasu na ciągłe rozmowy telefoniczne i wyceny zapytań o opinię. Wszystko odbywa się poprzez panel użytkownika, w którym możesz określić swoje warunki realizacji zleceń wraz z cennikiem.


Oferujemy Państwu możliwość rejestracji na największej liście Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w Polsce. Lista wraz z funkcjonalnym integratorem e-zleceń już teraz zmienia sposób wyceny i realizacji opinii sądowych i ekspertyz oraz tłumaczeń przysięgłych.

UWAGA: Serwis jest przeznaczony głównie dla osób z aktualnymi uprawnieniami Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych wpisanych na stosowne listy Sądów Okręgowych. Sama rejestracja w serwisie oraz wykupienie usługi nie jest jednoznaczne z uruchomieniem przez administratora funkcjonalności panelu użytkownika – po rejestracji i opłaceniu usługi wymagane jest przesłanie aktualnego, czytelnego skanu decyzji Sądu celem weryfikacji tożsamości użytkownika. Użytkownicy zobligowani są do podawania danych oraz oznaczania dziedzin nauki zgodnie z postanowieniem Sądu. Administrator serwisu ma prawo modyfikować nieprawidłowe informacje oraz usuwać użytkowników nie posiadających AKTUALNYCH UPRAWNIEŃ. Sądy Okręgowe oraz stosowne instytucje mają prawo wglądu w wykaz Biegłych i Tłumaczy oraz zgłaszania uwag co do aktualnych uprawnień lub ich utraty przez Ekspertów.

Użytkownicy serwisu zobowiązani są do przestrzegania REGULAMINU serwisu oraz zakazu używania w zleceniach, ofertach czy innej komunikacji za pośrednictwem serwisu danych, adresów innych szczegółów postępowań, których dotyczą opinie sądowe.

 


Aby zarejestrować konto Biegłego Sądowego lub Tłumacza Przysięgłego należy wykonać niżej wymienione czynności:  
  1. Dokonać rejestracji w poniższym panelu (w zakładce “EKSPERT“) wypełniając wszystkie pola formularza zgodnie ze stanem faktycznym przy czym adres może zostać wpisany firmowy bądź można pominąć numer budynku / mieszkania.
  2. Po rejestracji, zostaną Państwo przekierowani do panelu użytkownika i na ekranie pojawi się monit o dodanie skanu dokumentu, który należy dodać z komputera czy urządzenia , na którym dokonywana jest rejestracja.
  3. Następnie należy dokonać wyboru stosownego pakietu subskrypcji i opłacić go poprzez zewnętrzny system płatności, do którego zostaną Państwo automatycznie przekierowani.
  4. Do momentu zaksięgowania płatności oraz przesłania skanu dokumentu zarejestrowane konto ma ograniczoną funkcjonalność i nie musi być widoczne w wyszukiwarce.

Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.
Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.

CENNIK DLA BIEGŁYCH i TŁUMACZY

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

MIESIĘCZNY
30 Dni
49 zł
Płatność Miesięczna
Po każdym miesiącu można przedłużyć konto
Dowolna długość opisu
Dane kontaktowe
Logo firmy
Adres Twojej strony www
Linki do Social Media
Film Youtube / Vimeo
Rezerwacja usług
Personel firmy
Kalendarz Google
Więcej lokalizacji firmy
Dostępność
Aplikuj o zlecenia
Wybór 1 kategorii uprawnień
Galeria zdjęć X 6
Baner na stronie firmowej
Powiadomienia o zleceniach
Rejestracja
ROCZNY Plus
12 Miesięcy
499 zł
Płatność jednorazowa. W kolejnym roku przechodzisz na konto PREMIUM
Oferta kompleksowa czyli konto plus dodatki
Zawartość konta PREMIUM
Indywidualna strona www
Domena www na 12 m-cy*
Hosting na 12 m-cy
Dodanie strony do wyszukiwarek
Dodanie Social Media
Indywidualne Logo na stronie
Grafika na stronie
Promocja w katalogu na 12 m-cy
Pozycjonowanie strony / 1 m-c
Srzynka pocztowa e-mail w domenie X 1
Rejestracja