fbpx

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORSTW

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

17.000
Biegłych Sądowych w Polsce
49.000
Zleceniodawców w Polsce
168.000
Zleceń Rocznie w Polsce
11.000
Tłumaczy Przysięgłych w Polsce


Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu?

Ogólnopolska Lista Biegłych Sądowych powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu usługę. Jest technologiczną odpowiedzią na rosnące potrzeby w zakresie błyskawicznego kojarzenia środowiska eksperckiego z Instytucjami oraz podmiotami prywatnymi w celu realizacji potrzeb doradczych i opiniotwórczych. Dziś już nie ma potrzeby dzwonić każdorazowo do Biegłych Sądowych z pytaniem czy podejmą się realizacji opinii sądowej. Wystarczy opublikować podstawowe /zanonimizowane / informacje dotyczące zlecenia i spokojnie czekać na dziesiątki ofert z całej Polski .

Ogólnopolska Baza Zleceń

Największa ogólnopolska baza zleceń dla Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w oparciu o kategorie, dziedziny nauki, województwa czy miasta.

Szybkość realizacji

W przeciągu kilku chwil od publikacji zlecenie pojawia się na Twoim profilu i możesz złożyć na nie swoją ofertę oraz ustalić szczegóły ze zleceniodawcą.

Oszczędność czasu

Nie tracisz cennego czasu na ciągłe rozmowy telefoniczne i wyceny zapytań o opinię. Wszystko odbywa się poprzez panel użytkownika, w którym możesz określić swoje warunki realizacji zleceń wraz z cennikiem.


Oferujemy Państwu możliwość jednorazowego wysyłania zapytań / ofert realizacji Ekspertyz Prywatnych / Tłumaczeń Przysięgłych do największej bazy danych Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych w Polsce. Zlecając Nam wysyłkę / publikację Państwa oferty realizacji Ekspertyzy mogą Państwo wybrać dziedzinę nauki / obszar, który pozostaje w Państwa zainteresowaniu jak również ograniczyć kierowanie oferty do poszczególnych województwa / miast w Polsce.

UWAGA: Serwis jest przeznaczony dla osób z aktualnymi uprawnieniami Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych wpisanych na stosowne listy Sądów Okręgowych. Przedsiębiorstwa prywatne oraz osoby fizyczne nie mają możliwości rejestracji i zlecania ofert bezpośrednio poprzez serwis.

 


Aby opublikować zapytanie / ofertę o sporządzenie ekspertyzy prywatnej do Biegłych Sądowych z danej dziedziny lub Tłumaczy Przysięgłych z danego języka należy wykonać niżej wymienione czynności:

 
  1. Opracowaną treść zapytania zawierającą: tytuł oferty / temat, szczegółową treść oferty, dane uzupełniające, warunki, termin wykonania, sposób dostarczenia, dane podmiotu zlecającego ekspertyzę, adres e-mail, na który mają być kierowane oferty przez biegłych, opcjonalnie nr kontaktowy telefonu, opcjonalnie zakres cenowy przesłać na adres e-mail: info@listabieglych.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: “Przedsiębiorstwo – Zlecenie publikacji oferty”
  2. Akceptowalne formaty zapytania to Word, PDF.
  3. Do zlecenia należy załączyć elektroniczne potwierdzenie dokonania przelewu za czynność zlecenia publikacji. Wskazać pełne dane przedsiębiorstwa, na które należy wystawić fakturę za usługę publikacji.
  4. Standardowy termin wyświetlania publikacji w wyszukiwarce zleceń to 30 dni. Ponadto Państwa oferta z chwilą publikacji zostanie automatycznie rozesłana do biegłych sądowych / tłumaczy przysięgłych we wskazanej dziedzinie i obszarze.

CENNIK DLA PRZEDSIĘBIORSTW

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

 
Standard
49 zł
Płatność jednorazowa
Jednorazowa publikacja oferty
Kupuję