fbpx

OFERTA DLA INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH

ZLECENIODAWCY INSTYTUCJONALNI REJESTRUJĄ SIĘ I PUBLIKUJĄ ZLECENIA BEZPŁATNIE!

17.000
Biegłych Sądowych w Polsce
49.000
Zleceniodawców w Polsce
168.000
Zleceń Rocznie w Polsce
11.000
Tłumaczy Przysięgłych w Polsce


Dlaczego warto zarejestrować się w serwisie?

Ogólnopolska Lista Biegłych Sądowych powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na polskim rynku na tego typu usługę. Jest technologiczną odpowiedzią na rosnące potrzeby w zakresie błyskawicznego kojarzenia środowiska eksperckiego z Instytucjami oraz podmiotami prywatnymi w celu realizacji potrzeb doradczych i opiniotwórczych. Dziś już nie ma potrzeby dzwonić każdorazowo do Biegłych Sądowych z pytaniem czy podejmą się realizacji opinii sądowej czy ekspertyzy prywatnej. Wystarczy opublikować podstawowe /zanonimizowane / informacje dotyczące zlecenia i spokojnie czekać na dziesiątki ofert z całej Polski .

Ogólnopolska Baza Zleceń

Największa ogólnopolska baza zleceń dla Biegłych Sądowych, Tłumaczy Przysięgłych i Ekspertów adhoc w oparciu o kategorie, dziedziny nauki, województwa czy miasta. Jedno zlecenie może dotrzeć nawet do kilku tysięcy biegłych.

Szybkość realizacji

Opublikowane za pośrednictwem serwisu zlecenie / zapytanie o sporządzenie opinii sądowej pojawia się automatycznie na kontach biegłych sądowych oraz otrzymują oni powiadomienie e-mail o zapytaniu ofertowym.

Oszczędność czasu

Nie tracisz cennego czasu na ciągłe rozmowy telefoniczne i wyceny zapytań o opinię. Wszystko odbywa się poprzez panel użytkownika, w którym możesz określić swoje warunki realizacji zleceń.

 


Oferujemy Państwu możliwość rejestracji na największej liście Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych w Polsce. Lista wraz z funkcjonalnym integratorem e-zleceń już teraz zmienia sposób wyceny i realizacji opinii sądowych i ekspertyz oraz tłumaczeń przysięgłych.

Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem rejestracji i aktywacji konta jest dokonanie rejestracji z wykorzystaniem adresu e-mail “korporacyjnego” w domenie “gov” lub innej oficjalnej domenie należącej do instytucji.

Rejestracja i korzystanie z serwisu dla przedstawicieli instytucji jest w pełni bezpłatne!

UWAGA: Serwis jest Integratorem zleceń opinii sądowych i ekspertyz prywatnych i przeznaczony  jest dla osób z aktualnymi uprawnieniami Biegłych Sądowych i Tłumaczy Przysięgłych wpisanych na stosowne listy Sądów Okręgowych. Sama rejestracja w serwisie nie jest jednoznaczne z uruchomieniem przez administratora funkcjonalności panelu użytkownika. Po rejestracji konta administrator serwisu ma prawo zażądać przesłania dokumentu celem potwierdzenia tożsamości przedstawiciela instytucji bądź rejestracja pinna nastąpić przy użyciu adresu e-mail w domenie korporacyjnej instytucji np. “gov.pl”. Administrator serwisu ma prawo modyfikować nieprawidłowe informacje oraz usuwać użytkowników, których tożsamość nie została potwierdzona.

Sądy Okręgowe oraz stosowne instytucje mają prawo wglądu w wykaz Biegłych i Tłumaczy oraz zgłaszania uwag co do aktualnych uprawnień lub ich utraty przez Ekspertów. 

Użytkownicy serwisu zobowiązani są do przestrzegania REGULAMINU serwisu oraz zakazu używania w zleceniach, ofertach czy innej komunikacji za pośrednictwem serwisu danych, adresów innych szczegółów postępowań, których dotyczą opinie sądowe.

Zapytania należy publikować wyłącznie w formie “zanonimizowanej”!!!

 


Aby zarejestrować konto dla przedstawiciela Instytucji Państwowej należy wykonać niżej wymienione czynności:

  1. Dokonać rejestracji w poniższym panelu (w zakładce “ZLECENIODAWCA“) wypełniając wszystkie pola formularza zgodnie ze stanem faktycznym.
  2. Po rejestracji, jeżeli użytkownik wykonał czynności zgodne z założeniami proszę oczekiwać na aktywację konta (najczęściej do 24 godzin). Aktywacja kont rejestrowanych z użyciem adresów e-mail w domenach korporacyjnych typu “gov.pl” lub innych domenach oficjalnych instytucji następuje szybciej.
  3. Każdorazowa publikacja ofert jest monitorowana pod względem zawartości treści i może być moderowana zgodnie z REGULAMINEM.
  4. Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu

Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.
Nieczytelny obraz? Kliknij TUTAJ, aby odświeżyć.