Największa mobilna wyszukiwarka biegłych sądowych, rzeczoznawców, tłumaczy i ekspertów!

 • de
 • gb
 
 
 
 
Dariusz Sas - Biegły Sądowy
Sierpnia 80 nr 14 59-700 Bolesławiec Dolnośląskie
604208370 biuro@operaty.eu

Dariusz Sas - Biegły Sądowy

 • Poleć firmę:  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Cześć,

  Firma [nazwa] jest bardzo dobra firma, polecam jej usługi. Opis i informacje o firmie znajdziesz pod adresem [link].

  Pozdrawiam [login]

 • Napisz do firmy:  Administratorem danych osobowych jest INTELPOL i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności .


 • Zgłoś błąd:Informacje o firmie

polecana firma

Branże w których działa firma

Reczoznawca majątkowy , Wycena i szacowanie nieruchomości

Adres i dane kontaktowe:

59-700 Bolesławiec, Sierpnia 80 nr 14,
Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.operaty.eu

Ocena firmy:

0/5 [ zobacz opinie ]

Informacje o firmie

Nazywam się Dariusz Sas i jestem wykwalifikowanym Biegłym Sądowym, specjalistą od wyceny gruntów, domów i mieszkań. Usługi szacowania nieruchomości świadczę od 2005 roku. Jako wykwalifikowany Biegły Sądowy wykorzystuję wiedzę i umiejętności, aby kompleksowo realizować każde zlecenie. W efekcie gwarantuję moim Klientom pełną satysfakcję z wykonanej usługi. Jestem nie tylko profesjonalistą, ale też mam odpowiednie kompetencje. Uzupełniam je bogatym doświadczeniem zawodowym, dzięki któremu umiem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Oferuję usługi zarówno jako Biegły Sądowy, jak i innych form majątku – wyceniam domy, mieszkania oraz mienie zabużańskie. Systematycznie obserwuję rynek, zachodzące na nim zmiany, a także dostosowuję świadczone usługi do jego wymagań. Przygotowuję profesjonalne dokumenty zgodne z wymogami prawa i akceptowane w sądach oraz urzędach. Usługami obejmuję województwa dolnośląskie, lubuskie i opolskie. 

Dodatkowe informacje

Funkcja

 • Aktualne uprawnienia: Biegły Sądowy

Usługi

 • Wystawiam faktury VAT 
 • Pracuję zdalnie 
 • Dla instytucji państwowych 
 • Dla przedsiębiorstw 
 • Dla osób fizycznych 

Preferuję kontakt

 • Osobisty 
 • E-mail 
 • Telefon 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez INTELPOL i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://listabieglych.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę